Splash Design crée, importe et distribue des vêtements, des casques et des accessoires de moto.

Maattabellen kleding

De aangegeven maten zijn een indicatie en weergegeven in centimeters.

Macna

MEN

Mens JacketsXSS/48M/50L/52XL/54XXL/563XL/584XL/605XL6XL
Chest width89-9394-9899-103104-109110-115116-121122-127128-133134-139140-145
Waist width76-8081-8586-9091-9596-102103-109110-116117-123124-130131-137

 

Mens PantsXSS/48M/50L/52XL/54XXL/563XL/584XL/60
Hip width87-9192-9697-101102-107108-113114-119120-125126-131
Inseam length7879808182838485
Inseam length - SHORT 747576777879 
Inseam length - LONG  85868788  

 

Mens JeansS/28M/30L/32XL/34XXL/363XL/384XL/40
Inseam length - REGULAR86868686868686
Inseam length - SHORT  81818181 

 

Mens SuitsXSS/48M/50L/52XL/54XXL/563XL/58
Chest width89-9394-9899-103104-109110-115116-121122-127
Waist width76-8081-8586-9091-9596-102103-109110-116
Hip width87-9192-9697-101102-107108-113114-119120-125
Inseam length78798081828384

 

Junior Suits122128134140146152158164170176
Chest width61646770737679828588
Waist width56586062646668707274
Hip width66697275788184879093
Inseam length51545760636669727584

LADIES

Ladies JacketXSS/36M/38L/40XL/42XXL/4446
Chest width82-8586-8990-9394-9798-101102-105106-109
Waist width69-7273-7677-8081-8485-8889-9293-96

 

Ladies PantsXSS/36M/38L/40XL/42XXL/4446
Hip width91-9495-9899-102103-106107-110111-114115-118
Inseam length73747576777879
Inseam length - SHORT686970717273 
Inseam length - LONG7879808182  

 

Ladies JeansXS/26 S/28M/30L/32 XL/34
Inseam length - REGULAR8181818181
Inseam length - SHORT  767676

 

Ladies SuitsS/36M/38L/40XL/42XXL/443XL/46
Chest width86-8990-9394-9798-101102-105106-109
Waist width73-7677-8081-8485-8889-9293-96
Hip width95-9899-102103-106107-110111-114115-118
Inseam length747576777879

 

Which protector do I need?

 

GLOVES

Mens GlovesXS/7,5S/8M/8,5L/9XL/9,5XXL/103XL/10,54XL/11
Width19-2020-2121-2222-2324-2525-2626-2727-28
Length17,51818,51919,52020,521

 

Ladies GlovesXS/6,5S/7M/7,5L/8XL/8,5XXL/9
Width16-1717-18,518,5-2020-2121-2222-23
Length1717,51818,51919,5

Booster

MEN

JacketsS/48M/50L/52XL/54XXL/563XL/584XL/605XL6XL8XL10XL12XL
Chest width94-9899-103104-109110-115116-121122-127128-133134-139140-145146-151152-157158-163
Waist width81-8586-9091-9596-102103-109110-116117-123124-130131-137138-144145-151152-158

 

PantsS/48M/50L/52XL/54XXL/563XL/584XL/605XL6XL8XL10XL12XL
Hip width92-9697-101102-107108-113114-119120-125126-131132-137138-143144-154155-165166-176
Inseam length798081828384858687888990
Inseam length
- short
  76777879      
Inseam length
- long
 8586878889      

 

Jeans   S/28M/30L/32 XL/34 XXL/363XL/38 4XL/40
Inseam length
- regular
 818181   
Inseam length
- short
76767676   
Inseam length
- long
  8686868686

LADIES

JacketsXSS/36M/38L/40XL/42XXL/4446
Chest width82-8586-8990-9394-9798-101102-105106-109
Waist width69-7273-7677-8081-8485-8889-9293-96

 

PantsXSS/36M/38L/40XL/42XXL/4446
Hip width82-8586-8990-9394-9798-101102-105106-109
Inseam length
- regular
73747576777879
Inseam length
- short
686970717273 
Inseam length
- long
787980818283 

KIDS (SEAGULL & CANDID)

Size (length)  agechest waist hip
1165-657-5953-5460-63
1287-860-6255-5663-68
1409-1064-6658-6068-72
15211-1270-7362-6577-81
16413-1476-7965-6783-86
17615-1682-8571-7387-93

Forma

MEN

Size3738394041424344454647484950
Foot length (mm)227233240247253260267273280287293300307314

LADIES

Size3536373839404142
Foot length (mm)213220227233240247253260

KIDS

Size323334353637383940
Foot length (mm)193200207213220227233240247

Booster

SizeSMLXLXXL3XL
 44-4648-5052-5456-5860-6264-66
Borstomtrek zonder jas (cm)88-9296-100104-108112-116120-124128-132
Maximale borstomtrek met jas (cm)115123131139147155
Maximale taille omtrek met jas (cm)107115123131139147